Latviski По русскийABRAZĪVIE MATERIĀLI.
Radex abrazīvo materiālu sortiments ietver sevī dažādu slīppapīru veidus, katram slīppapīram tiek piedāvāti nepieciešamie aksesuāri. Izstrādājot šos materiālus tika ņemtas vērā ne tikai visas mūsu klientu vēlmes, bet arī apzināti Eiropas vadošie auto virsbūvju remontētāju pārstāvji, lai noskaidrotu un radītu materiālus ar visaugstāko kvalitātes līmeni. Abrazīvo materiālos tiek izmantots plašs ķīmisko un dabīgo vielu spektrs; apzinoties klientu darba metožu dažādību, lai katrs būtu apmierināts un gala rezultāts dotu gandarījumu un ietaupītu nepieciešamos resursus. Tāpēc Radex piedāvā dažādas formas un veidu abrazīvos materiālus: gan ar putekļu atsūkšanas iespējam, gan bez. Neskatoties uz to, abrazīvie materiāli saglabā viendabību, vienkāršu, bet stabilu struktūru.

MATERIĀLI VIRSMAS ATTĪRĪŠANAI.
Virsbūves virsmas attīrīšana – tas ir process, kas virsbūves remontā ir ne mazāk svarīgs par citiem. Galu galā no tā ir atkarīga padarītā darba rezultāts un kvalitāte. Efektīvākai virsmas attīrīšanai, Radex piedāvā plašu attīrošo materiālu sortimentu, t.sk. dažādas salvetes, kas attīra putekļus un citus netīrumus, kas var traucēts krāsošanas procesam.

MASKĒJOŠIE MATERIĀLI.
Maskējošo materiālu Radex sortimentu veido līmlentes, maskējošie veltnīši un maskējošā plēve. Galvenokārt paredzēti virsmas un noteiktu laukumu aizsardzībai, kas nepieciešams krāsošanas procesā. Radex maskēšanas produktu pamatpozīcijas ir maskējošās līmlentes, kuras izgatavotas uz papīra, vinila un porolona bāzes. Konkrētās līmlentes tiek izmantotas profesionālos virsbūves krāsošanas darbos. Plaša pielietošana tiek panākta pateicoties specifiskam līmes sastāvam. Līmei piemīt salīdzinoši zema adhēzija, kas ļauj to viegli un bez pēdām noņemt no virsmas.

PULĒŠANAS MATERIĀLI.

Viena no Radex sortimenta neatņemama pamatproduktu grupa ir pulēšanas materiāli. To reprezentē pulēšanas pastas, ripas pulēšanai, dažādas salvetes, abrazīvie materiāli u.c. lietas, kas nepieciešamas, lai auto virsbūve vienmēr izskatītos lieliski.

Radex pulēšanas materiālu izmantošana ļaus novērst visdažādākos krāsošanas defektus, kas radušies auto virsbūves krāsošanas procesā, kā arī auto ekspluatācijas laikā. Tāpat arī pulēšanas materiāli aizsargās virsbūvi no dažādu ārējo faktoru iedarbības un piedos tai neatvairāmu spīdumu.

Galvenās priekšrocības strādājot ar Radex pulēšanas sistēmu ir: kompleksa pieeja darbam, augsta materiālu kvalitāte, ļoti viegla pareizā produkta izvēle. Katra pulēšanas ripa atbilst pulēšanas pastas pudeles korķa krāsai! Izmantojot šo sistēmu var sasniegt ideālu rezultātu ar zemām izmaksām un mazu darba piepūli.


Komentāri (0)  |  2012-08-26 23:59  |  Skatīts: 1113x   

Atpakaļ