Latviski По русский

NORDFLEX


 

Plašs krāsu sortiments industriālai metāla krāsošanai. 
Profesionāli izstrādāta krāsu sistēma garantē tiešu toņa izvēli, kā arī specifisko toņu izvēle, kuri ietverti  RAL, NCS, PANTONE, BS un citos krāsu katalogos.

Komerctransporta krāsošanai (Autobusi, kravas auto, vilcieni, kuģi)
Lauksaimniecības tehnikas krāsošanai (Kombaini, piekabes, arkli, cisternas)
Industriālo iekārtu krāsošanai (Stalažas, roboti, industriālās līnijas)

...
Komentāri (0)  |  2014-02-14 23:05  |  Skatīts: 1254x        Dalīties

Lasīt tālāk.
Star produktu ražotājs: Rich Star – 35 gadu lielu pieredze augstas kvalitātes krāsošanas aprīkojuma izstrādē. Uzņēmums ir saņēmis ATEX Eiropas sertifikātu no sertifikātu kompānijas Sira. Šis sertifikāts apliecina, ka produkts ir pārbaudīts un ir drošs lietošanai sprādzienbīstamā vidē.Visas Star pistoles ir piemērotas gan uz šķīdinātāju bāzes, gan uz jauno ūdens bāzes krāsas materiāliem.
...
Komentāri (0)  |  2012-08-27 00:36  |  Skatīts: 1161x        Dalīties

Lasīt tālāk.
Mobihel ir pazīstams vairak kā 40 dažādās valstīs visā pasaulē. Mobihel lielākā daļa produkcijas tiek pārdotas ES tirgū un tapēc 2006. gadā pievienojās market new low VOC programmai, kas pilnībā atbilst 42/2004 direktīvas normām ar ko ierobežo gaistošo organisko savienojumu emisijas, kuras rada organisko šķīdinātāju izmatošana noteiktās krāsās, lakās un transportlīdzekļu galīgās apdares materiālos. Uzņēmums aktīvi seko jaunako tehnoloģiju attīstības tendencēm un izstrādā dažādus jauninājumus, lai varētu piedāvātiem saviem klientiem labākās risinājumus auto krāsošanas nozarē.
...
Komentāri (0)  |  2012-08-27 00:31  |  Skatīts: 1135x        Dalīties

Lasīt tālāk.
ABRAZĪVIE MATERIĀLI.
Radex abrazīvo materiālu sortiments ietver sevī dažādu slīppapīru veidus, katram slīppapīram tiek piedāvāti nepieciešamie aksesuāri. Izstrādājot šos materiālus tika ņemtas vērā ne tikai visas mūsu klientu vēlmes, bet arī apzināti Eiropas vadošie auto virsbūvju remontētāju pārstāvji, lai noskaidrotu un radītu materiālus ar visaugstāko kvalitātes līmeni. Abrazīvo materiālos tiek izmantots plašs ķīmisko un dabīgo vielu spektrs; apzinoties klientu darba metožu dažādību, lai katrs būtu apmierināts un gala rezultāts dotu gandarījumu un ietaupītu nepieciešamos resursus. Tāpēc Radex piedāvā dažādas formas un veidu abrazīvos materiālus: gan ar putekļu atsūkšanas iespējam, gan bez. Neskatoties uz to, abrazīvie materiāli saglabā viendabību, vienkāršu, bet stabilu struktūru.
...
Komentāri (0)  |  2012-08-26 23:59  |  Skatīts: 1121x        Dalīties

Lasīt tālāk.